Завдяки соцмережам львів'янин знайшов велосипед, який у нього вкрали

27.10.2013 16:15
велосипед

Виявив його за шiсть днiв. Подiї розвивалися, як у детективi. Цiкаво, адже, крiм того, що хлопець знайшов свiй ровер, вiн та його друзi повернули ще п'ять двоколiсних їхнiм справжнiм господарям.

Ярослав Лозинський залишив велосипед на парковцi в центрi мiста. Через три години ровера на мiсцi не виявилося. До слова, хлопець прив'язував свого двоколiсного до парковки тросиковим велозамком. "Якщо маєте такий самий, можете викинути його вже. Нiякого захисту вiн не дає", -- каже вiн.

Наступного дня Ярослав проходив бiля тiєї ж парковки i побачив хлопця, який тримав у руках перекушений велозамок, а поруч валявся ще один такий. На мiсце подiї Ярослав викликав мiлiцiю, а згодом поїхав у Галицький райвiддiл писати заяву.

"Працiвники райвiддiлу поставилися до мого випадку дуже серйозно, але коли слiдчий менi сказав, що лише за два тижнi мене повiдомлять, хто вестиме цю справу (бо в них багато справ i є черга), то я вирiшив дiяти сам", -- пригадує спiврозмовник.

Тодi Ярослав виставив фото велосипеда та опис його iсторiї в соцмережах. Люди, якi їздять, та й тi, хто з велосипедом не
товаришує, масово почали поширювати новину. Через п'ять днiв пiсля викрадення друзi Ярослава з Пласту повiдомили, що знайшли його велосипед в одному iнтернет-магазинi.

"Продавали його у Львовi, просто пiд носом, -- каже хлопець. -- Ми подзвонили до злодiя i домовилися з ним про зустрiч як
покупцi. А коли вiн приїхав, разом iз друзями затримали його й викликали мiлiцiю. Останнi приїхали досить швидко, що робить їм честь. Що ж до того, що це саме мiй велосипед, я можу довести за номером рами. У мене є всi документи на нього".

Затриманий юнак "здав" i свого колегу, у квартирi якого знайшли ще шiсть крадених роверiв. П'ять уже повернули господарям.

У Галицькому райвiддiлi хлопцiв, якi так блискавично виконали роботу мiлiцiї, нiхто не похвалив. А от керiвник львiвських
мiлiцiянтiв Сергiй Зюбаненко, який про цю iсторiю також довiдався з iнтернету, попросив юнакiв про зустрiч, щоб обговорити майбутню спiвпрацю.

До речi, це вже не перший випадок, коли за допомогою соцмереж знаходять вкраденi велосипеди.

Фото svit24.net

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"