Ось так молодь розважається в нiчних клубах: Рiки алкоголю, секс у туалетi та наркотики

10.12.2016 17:18
Ось так молодь розважається в нiчних клубах: Рiки алкоголю, секс у туалетi та наркотики

У нiч на 27 листопада в одному з нiчних клубiв Львова сталася пожежа. Соцiальнi мережi вибухнули осудом: вечiрку влаштували в День пам'ятi жертв Голодоморiв. То що ж такого вiдбувається в нiчних клубах, що задля їх вiдвiдування молодь ладна нехтувати скорботним днем?

...Рушаю до нiчного клубу в центрi. Працювати заклад починає о 10-й годинi вечора, та найбiльше гостей приходить опiвночi. О пiв на 12-ту бiля входу -- черга з трьох десяткiв людей, посувається досить повiльно. До закладу впускають по одному, а народу приходить дедалi бiльше. Жiнки та чоловiки, вбранi "по-багатому", проходять без черги. Iншi ж смиренно чекають, пише газета Експрес.

"Жива черга" до клубу має свої особливостi. Дiвчата поводяться дуже скуто, напоказ усмiхаються, постiйно поправляють волосся, з-пiд чола роззираються. Хлопцi ж стоять поодаль, бiльшiсть курять i роздивляються дiвчат. У черзi найбiльше дiвчат вiком 16 -- 24 роки та хлопцiв 18 -- 28 рокiв, є серед них й iноземцi.

Нарештi заходжу до клубу. У дверях стоїть кремезний чоловiк, який мав би перевiрити мiй паспорт -- особам до 18 рокiв вхiд у нiчнi клуби заборонено. Та вiн лише оглядає мене з нiг до голови. Дiвчина чiпляє паперовий браслет на мою руку -- своєрiдний пропуск. Сьогоднi я не мушу платити за нього 40 -- 100 гривень, адже до пiвночi для дiвчат вхiд безплатний.

У гардеробi залишаю куртку, йду в зал. Там задушливо, як у маршрутцi в години пiк. Багацько людей, якi весь час штовхаються. Гучна танцювальна музика. Усi столики зайнятi. Довкола барної стiйки люди стоять двома рядами. Доки чекаю можливостi зробити замовлення, до мене тричi пiдходять познайомитись.

"А чого це така гарна дiвчина сама? Давай вiзьму тобi коктейль, пiднiмемо настрiй i пiдемо танцювати, -- звертається до мене якийсь незнайомець, вiд якого вiдчуваю стiйкий запах алкоголю. -- У мене там машина бiля входу. Поїхали зi мною кататись".

Моя вiдмова не засмутила хлопцiв. Один iз них пiсля мене пiдходив ще до п'яти дiвчат, аж доки шоста не погодилась познайомитися. За двадцять хвилин мiй екс-залицяльник та його нова знайома цiлуються, ще за пiвгодини разом зникають iз поля зору.

Бути тверезим у нiчному клубi вважається дивним. А бути п'яним -- явно дорого. Звичайне пиво тут коштує удвiчi дорожче, нiж у магазинi. За коктейлi доведеться викласти вiд 70 гривень до трьох сотень. Їжа теж недешева: паста коштує 120 гривень, десерти -- 70 -- 150 гривень.

"За одну нiч люди в середньому витрачають 300 -- 500 гривень. Утiм є й такi, що не шкодують двох-трьох тисяч, -- розповiдає Олександр, бармен. -- Особливо це стосується iноземцiв. Найбiльше грошей витрачають чоловiки, а надто коли намагаються справити враження на дiвчину й купують їй дорогi коктейлi".

Туалет у закладi нагадує вулик чи кiмнату для швидких побачень. Людей повно. На стiни схиляються численнi парочки, якi намагались знайти затишне мiсце для поцiлункiв та обiймiв. Та у клубi з таким бiда. Сама кiмната страшенно брудна. Здається, взуття липне до пiдлоги. У дзеркалi годi й роздивитися. У кошику для смiття -- туалетний папiр уперемiш iз використаними презервативами.

Повертаюся назад на дискотеку. На танцпол виходять двi напiвголi дiвчини. Згодом одягу стає ще менше. Натовпу подобається. Пiсля ефектного виступу гостей запрошують узяти участь у конкурсах.

Чоловiки з жiнками за алкогольнi призи виконують танцi чи просто рухи "з пiдтекстом". Парочки, що утворюються пiд час конкурсiв, проводять весь вечiр разом. Виник контакт.

"Я зi своїм Льошою познайомилась пiд час конкурсу. Вiн був таким сильним", -- каже дiвчина бiля мене своїй подружцi.

"Ти ж знаєш, що не конкурс вас познайомив, -- вiдповiдає та. -- Якби ми тодi не були пiд кайфом, так i залишилися б у дiвках".

Так, наркотики -- ще одна гарантiя "веселого" вечора. Щоправда, роздобути їх у клубi майже неможливо. Адмiнiстрацiя й наркоторговцi дуже обережно до цього ставляться, аби не мати проблем iз законом.

Зазвичай "вживають" на входi до клубу. Та й коштують наркотики дешевше, нiж навiть алкоголь. Так, за один грам "трави" доведеться заплатити лише 15 гривень. Знаходять продавцiв переважно через спiльних знайомих. Товар вони пiдвозять у потрiбне мiсце. 

Працює заклад до четвертої ранку. Та вже о другiй людей значно меншає. Хтось iде спати додому, а хтось продовжує знайомство -- уже в бiльш iнтимнiй атмосферi...

Iнна КУЧЕР

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"