Оптимальна організація робочого місця — запорука ефективної праці

21.03.2017 11:50
Оптимальна організація робочого місця — запорука ефективної праці
Працівники офісів нерідко стикаються з зовнішніми подразниками. Міжнародний кадровий портал hh.ua допомагає вирішувати цю проблему.

Заважають працювати своїми розмовами колеги? Можна попросити їх не шуміти або скористатись спеціальними навушниками. Перемістити своє робоче місце або отримати дозвіл працювати вдома — радикальні способи вирішення проблеми.

Раціонально було б встановлювати мобільні телефони в офісі на беззвучний режим, а переговори по телефону і скайпу проводити в окремій кімнаті.

Найзручніше, якщо ваше робоче місце розміщене боком до проходу чи до дверей, аби люди, які заходять в офіс чи проходять повз вас, менше відволікали від роботи. Для розмежування простору можно використати тумбочки чи кімнатні рослини.

Важливо так організувати робочий простір, щоб предмети, які знаходяться на столі і поряд, не заважали ефективній праці, а сприяли їй, допомагали сконцентруватися на робочому процесі.

Щоб безліч кабелів від різноманітних приладів не створювали плутанини, їх необхідно розміщувати за межами письмового столу.

Для зручності правильно було б розташувати на робочому місці поділену на кілька відділів дошку для планування.

Для продуктивної праці вкрай важливо, щоб робоче місце було добре освітлене, оскільки це допомагає працівнику офісу позбутися сонливості і втоми, плюс освітлення бере участь у виробленні гормону серотоніну, речовини, яка забезпечує позитивний настрій.

Стіл і крісло, які використовують на робочому місці, мають бути зручними та правильно відрегульованими.

Треба мати і кошик для сміття, аби непотрібні речі не накопичувалися на робочому столі.

Щоб будь-який документ можна було завжди швидко знайти, треба правильно розсортувати папери у папки. Документи, які рідко використовують, треба зберігати в шухляді столу чи в архіві, ті документи, яких потребують часто, треба покласти поблизу.

Щоб важлива інформація не була випадково втрачена, треба створювати резервні копії різноманітних документів і зберігати їх на сервері компанії.

Оскільки одним музика допомагає в роботі, іншим — навпаки, заважає, то слухати її в робочому приміщенні можна тільки в навушниках.

Корисним і потрібним на робочому місці буде блокнот для записів, в якому має бути список сьогоднішніх справ. Зручно тут же ж фіксувати потік інформації перед тим, як його систематизувати.

Позитивному настрою офісного працівника завжди сприяють зелені рослини на робочому місці. Необхідно лише вибрати такі, за якими ви зможете здійснювати належний догляд..

Щоб подолати безликість оформленого в сірі відтінки офісу, можно, наприклад, використати жовтий килимок для мишки чи повісити на стіні картину в теплих тонах. Ці деталі допоможуть створити на робочому місці позитивний настрій.

Працюючи вдома, необхідно виділити спеціальне місце. В такому випадку особисте життя не буде заважати робочому процесу, а оргтехніка і обладнання завжди будуть готові до використання.

Джерело: https://kiev.hh.ua/catalog/Prodazhi/Prjamye-prodazhi

Реклама


 

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"