Вiдомi львiв'яни пiднiмають келих за гiдне життя

31.12.2013 19:06
Вiдомi львiв'яни пiднiмають келих за гiдне життя
"Нехай 2014-й стане роком перемоги!"

Рiк, що минає, вiдомi люди нашого мiста називають непростим, революцiйним та водночас радiсним i цiкавим. А чого побажають собi й нам у наступному, 2014-му, який уже на порозi?

Юрiй Шухевич, Герой України:

-- Нехай 2014-й буде кращим за попереднiй -- у всiх сферах нашого життя. Бажаю, щоб усi заповiтнi мрiї нашi у новому роцi здiйснилися. А також уже традицiйно побажаю i жителям нашого мiста, i керiвникам -- свiтлої голови! Нехай у прийдешньому роцi запанує  cправедливiсть! А наприкiнцi хочеться додати ще одне
побажання -- з вiршика одного малого хлопчика: "Я не хочу пряника -- забери вiд нас Яника!"

Стефанiя Шабатура, громадська дiячка:

-- Рiк, що минає, був цiкавим для всiх нас. Бо це рiк боротьби. Боротьби, яку ми ще не закiнчили. Дуже радiю за 2013-й, який пробудив сильний дух нашої країни. Я зичу нам усiм не втрачати того вогню, який ми щойно запалили!

Не жалiймося, не вiдказуймо, не сварiмося! Боротись -- ось з яким настроєм хочу, аби ми всi переступили порiг 2014-го. I нехай прийдешнiй рiк стане для нас роком перемоги! Нехай ми заживемо гiдним європейським життям! Вiри, надiї i порозумiння! Здоров'я всiм мiцного! Гарних свят!

Мирослав Маринович, член-засновник Української Гельсiнської групи, вiце-ректор Українського католицького унiверситету:

-- Я вдячний жителям Львова за те, що довели -- країна нам не байдужа. Бажаю, щоб i в новому роцi львiв'яни залишались прикладом для всiх українцiв. Бажаю, щоб, у новому роцi, який уже за кiлька днiв вступить у свої права, у нас настало нове життя -- за новими принципами та моральними стандартами. Бажаю благословення Божого, вiри та порозумiння!

Лариса Возницька, директор Львiвської галереї мистецтв:

-- Щастя i любовi у кожнiй домiвцi, у кожнiй сiм'ї. Хочу, аби у 2014-му кожен з нас мiг сказати: "Менi подобається жити в цьому мiсцi, менi подобається жити в цiй країнi!" Бажаю, щоби кожен з нас мiг займатись улюбленою справою, яка дає i задоволення, i заробiток. Попри всi негаразди 2013-го, нехай нам вдасться
вiднаходити джерела оптимiзму в 2014-му -- нехай буде бiльше усмiшок та радостi на вулицях! А нашому мiсту, яке по праву можна назвати мiстом-музеєм, бажаю шанувати мистецтво, цiнувати його. Бажаю також, щоб у бюджетi завжди були кошти на мистецьке обличчя мiста, ремонт музеїв, реставрацiю пам'яток!

Мирослав Скорик, композитор, Герой України:

-- Усiм львiв'янам, усiм нам зичу оптимiзму! Нехай нiколи не згасає надiя, а наш дух нехай не ламають розчарування. Бажаю кожному львiв'янину працювати наполегливо та мати нагоду насолодитися результатами працi. Зичу всiм i мiцного здоров'я, аби нiякi хвороби нас не зачiпали. А самому мiсту Лева бажаю, аби
у 2014-му в нього було справдi європейське обличчя -- щоб дороги були без ям, i будинки в середмiстi вiдреставрованi. Нехай наше мiсто стає щораз кращим!

Юлiя Курій, Юлiя Голодрига

Фото http://www.poltava.pl.ua

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"