Атракціони у парку культури закрилися до наступного сезону

21.11.2012 09:01

Атракцiони в Парку культури та вiдпочинку iменi Б. Хмельницького закрилися. Востаннє цього року вони працювали минулих вихідних.

"Нам економiчно невигiдно працювати довше, i, зрештою, нiхто не захоче кататися на атракцiонах, коли на вулицi холодно, -- каже Олег Мазяр, директор Парку iменi Б. Хмельницького. -- Частина каруселей також не зможе нормально працювати при мiнусовiй температурi, бо до цього не пристосованi".

Тож працiвники парку готуватимуть атракцiони до зимiвлi. Доведеться зняти двигуни та iншi механiзми, якi можуть вкрасти. Такi випадки вже були.

"Уже навеснi проводитимемо дiагностику i вiдповiднi служби перевiрятимуть, як атракцiони перезимували i чи можна їх запускати", -- розповiдає пан Мазяр.

А щодо нових каруселей, то вони навряд чи з'являться наступного року.

Керiвництво Парку культури та вiдпочинку каже, що нема на це грошей. Та й на утримування тих 16 атракцiонiв, якi нинi працюють, теж треба немало коштiв.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"