П'ять найбільш оплачуваних вакантних посад в Україні

03.12.2012 01:36

У листопаді на сайті Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні найбільш високооплачуваними були такі вакансії: фінансовий директор агрохолдингу, керівник HR-департаменту, веб-розробник, менеджер проекту в металургійній сфері, фінансист.

Лиш одна з вакансій -- в Донецьку, усі решта -- в Києві, що відображає тенденції на українському ринку праці.

Найчастіше роботодавці не вказують конкретного рівня оплати, а тільки зарплатний мінімум або діапазон розцінок. Від охочих попрацювати "топом" в більшості випадків очікують солідного досвіду роботи на керівній посаді (5-10 років), вищу освіту (часто не одне), лідерські якості та знання англійської мови.

Керівникові HR-департаменту в Києві для одного з найбільших холдингів України "Archers" пропонують від 8000 USD. Від претендента очікують, як мінімум, п'ятирічного досвіду роботи HR-директором у великій компанії з прогресивним західним менеджментом (від 20 000 осіб), а також глибоке розуміння бізнесу та його процесів. Також знадобляться володіння сучасними методиками управління персоналом, знання англійської мови, ініціативність, активність і гнучкість.

В обов'язки входить управління HR-політиками і процесами, побудова ефективних каналів комунікації в компанії. Роботодавець також обіцяє претендентам цікаві завдання і багато можливостей для самореалізації.

Фінансовому директору Агрохолдингу в Києві пропонують зарплату від 8 000 до 10 000 USD. Особа має мати від 3 років досвіду роботи фінансовим директором групи компаній або холдингу. Претендент на цю посаду повинен також мати досвід роботи в сільськогосподарській галузі, вміти готувати і захищати перед акціонерами управлінську звітність, бюджети, інвестиційні оцінки.

Обов'язковою умовою є вища освіта, MBA, а також знання в галузі програмного забезпечення. Очікують і хорошого рівня знань МСФЗ, податкового обліку і законодавства. В вакансії описано багато обов'язків, серед них: організація процесів стратегічного планування і формування довгострокових прогнозів фінансово-економічного стану холдингу, організація процесів бізнес-планування та формування ковзних управлінських прогнозів по холдингу та ін

Менеджеру проекту (підземне видобування МПІ) в Києві для AMTT готові платити від 9 000 до 18 000 USD за ведення проектів по будівництву, реконструкції і розвитку виробничих об'єктів компанії, переважно об'єктів підземного видобутку МПІ.

Здобувачу роботи треба мати мінімум 5 років успішного доведеного досвіду управління проектами в гірському секторі (переважно в будівництві об'єктів підземного видобутку МПІ). А також мінімум 10 років роботи інженера в гірничій галузі, досвід управління проектами, як з боку замовника, так і з боку консультанта.

Він повинен бути готовим до частих відряджень. Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю «гірнича справа», вітається додаткова освіта в галузі управління проектами та додатково англійську мову. Потрібно мати лідерські якості, здатність домагатися кращих результатів і швидко адаптуватися.

Як повідомляє До обов'язків входить відповідальність за визначення і контроль всіх дій по проектам: планування, бюджетування, звітність, визначення вартості, контроль витрат, контроль документообігу, управління проектною групою в 10-15 чоловік і ін

Ця ж компанія пропонує іншу високооплачувану вакансію - директор копальні (від 10 000 до 16 000 USD).

Фінансист TeleTrade DJ Consulting в Києві може отримувати від 5 000 до 10 000 EUR, при цьому досвід роботи зовсім не обов'язковий. Вік - від 22 років, необхідно мати вищу освіту і бути просунутим користувачем ПК. Просто чудові умови для амбіційних молодих людей.

В обов'язки, як повідомляє Компаньйон, входить робота з клієнтами компанії, проведення семінарів, навчання клієнтів основам роботи на фінансових ринках, робота з економічною статистикою та звітами по провідним економічним державам. А також складання аналітичних звітів, прогнозів, проведення різних аналітичних досліджень, консультування.

За результатами співбесіди шукачеві будуть запропоновані практичні тренінги на базі офісів компанії. До того ж, при компанії є курси, на яких можна отримати додаткові знання і вивчити методику роботи на даній посаді.

Веб-розробнику в Донецьку аутсорсингова компанія MLSDev пропонує від 2 000 до 2 500 USD. Вакансія описана англійською мовою. Крім того, зазначено, що необхідне знання баз даних, HTML, CSS, PHP, MySQL, JavaScript. Вітається знання Perl, Python, Ruby on Rails.

Компанія забезпечить працівникові повний соціальний пакет і екстра-оплачувані додаткові години роботи, бізнес-поїздки та умови для саморозвитку.

Інформація була взята з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в листопаді 2012 року.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"