До лікарень Львівщини з грипом та ГРВІ потрапили майже 2,5 тисячі осіб

09.01.2013 20:17

Станом на 8 січня 2013 року захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на Львівщині відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

Відмічається зниження захворюваності в порівнянні з попереднім тижнем. Перевищення загального епідпорогу не зареєстровано на жодній адмінтериторії та у вікових групах. Повідомили у Львівській обласній СЕС.

За підсумками моніторингу впродовж 1-го тижня (31.12.12.-06.01.13) в області захворіло на гострі респіраторні вірусні інфекції 6808 осіб, інтенсивний показник на 10 тисяч населення склав 26,1 при епідемічному порозі 62,9. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 59%.

З початку епідсезону захворюваності на грип та ГРЗ у Львівській області захворіло 118 794 особи, з них 68 969 дітей до 17 років (58%), з 01.10.2012 в інфекційні стаціонари госпіталізовано 2412 осіб (2,0%). Летальних випадків від грипу не зареєстровано.

У контрольному Львові за звітний період захворіло 2771 особа з інтенсивним показником 38,0 при епідпорозі 80,1. Питома вага захворілих дітей становить 54,5%. Перевищення епідпорогів не зареєстровано в жодній віковій групі. Лабораторно вірусів грипу не виділено. Гострі респіраторні вірусні інфекції, які на сьогоднішній день реєструються, викликані вірусами пара грипу І-ІІ типу, аденовірусами та риносинтеційними вірусами.

Наказами по ЦРЛ та ЦМЛ в області перепрофільовано 4095 ліжок на випадок масового поступлення хворих з ознаками грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. В лікувально-профілактичних закладах області створено не знижувальний запас медикаментів та 3-х тижневий запас дезінфекційних засобів та антисептиків. Окремі лікувально-профілактичні заклади мають заключені угоди з аптечними установами для поповнення медикаментів.

З метою розмежування хворих з ознаками гострих респіраторних інфекцій, в поліклінічних відділеннях організовано роботу «грипозних відділень», приміщення забезпечені бактерицидними випромінювачами. 

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"