Викладачі ветеринарного вишу виступили із заявою до більш як 20 університетів Європи

26.02.2013 12:10

Викладачі та студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького звернулися за підтримкою до своїх колег з більш як 20 ветеринарних університетів Європи. Вони просять посприяти в недопущенні реорганізації навчального закладу.

Звернення, як стало відомо Львівським новинам онлайн, надіслано різними мовами, зокрема ректорам Краківської академії рільництва професору Янушу Жмії, Вроцлавського аграрного університету, професору Тадеушу Тжішці, Кошицького ветеринарного університету, професору Емілю Піліпчінцю.

“З глибоким сумом повідомляємо, що 31 січня Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк з наміром вбивства своїм наказом тяжко поранив Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій, -- йдеться у листі. -- Тяжко поранений університет бореться за життя. Про це повідомляє університетська родина: студенти, викладачі, аспіранти та ветеринарі. Просимо солідарності та підтримки в тяжкім горі, яке нас спіткало”.

Під зверненням підписалися академік Національної академії аграрних наук України Роман Кравців, професор Юліан Ших, професор Михайло Демчук, проректор університету, доцент Магдалина Драч, професор Ярослав Кісера

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабміну, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького реорганізують через приєднання до аграрного вишу.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"