Команда Львівщини підняла найбільше заліза на змаганнях

18.03.2013 12:02

В період з 12 до 15 березня у Бориславі на Львівщині тривав чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорок та юніорів, дівчат та юнаків. Цьогорічний чемпіонат України був відбірковим для участі у чемпіонаті світу з жиму лежачи 2013 року, який відбудеться 22-26 травня в Каунасі (Литва).

У складі збірної команди Львівської області на бориславському помості змагалися 27 атлетів. У загальнокомандній боротьбі збірна команда Львівщини виборола перше місце серед дівчат та юнаків, перше місце в командній боротьбі серед юніорів та друге місце – серед чоловіків, інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

У Бориславі успішно виступили представники наймолодшої вікової групи: хлопці та дівчата. Зокрема, вдало змагалася Соломія Яворська, яка з результатом в жимі лежачи 42,5 кг посіла 1 місце у ваговій категорії до 43 кг. Марія Ільницька продемонструвавши 82,5 кг, посіла перше місце у ваговій категорії до 52 кг. та перше місце в абсолютній першості.

Серед юнаків у ваговій категорії до 53 кг. з результатом85 кг. яворівець Олександр Линда піднявся на першу сходинку п’єдесталу чемпіонату України. Також перше місце у ваговій категорії до 59 кг. посів Ігор Дорохін з результатом 117,5 кг.

У ваговій категорії до 83 кг Олег Зінченко виборов перше місце з результатом 182,5 кг. та другу сходинку в абсолютній першості серед всіх вагових категорій.

Андрій Стасів, продемонструвавши 115 кг, посів другу сходинку у ваговій категорії до 66 кг. серед юнаків. Два представники Львівської області змагалися у ваговій категорії до 74 кг. серед юнаків. З результатом 135 кг. Роман Дорохін посів друге місце, а Василь Трубієнко з результатом130 кг. - четверту сходинку загальноукраїнського рейтингу.

Віталій Захарко посів третє місце у ваговій категорії до 93 кг. з результатом 142,5 кг. Сім представників області змагалися в жимі лежачи серед юніорів.

У ваговій категорії до 53 кг. Руслан Корчинський посів перше місце, продемонструвавши результат в жимі лежачи120 кг. Бориславський спортсмен Олександр Худа з результатом 130 кг. виборов срібну медаль у ваговій категорії до 66 кг.

У ваговій категорії до 83 кг. Іван Король з результатом 205 кг. посів третє місце чемпіонату України з жиму лежачи, а Іван Посенко, продемонструвавши результат 162,5 кг, посів п’яте місце. У ваговій категорії до 93 кг. Андрій Дацко посів восьме місце.

Двоє спортсменів важких вагових категорій Богдан Нижник та Ігор Адамчук посіли третє та четверте місце у ваговій категорії до 105 кг. з результатами 205 кг. та 197,5 кг відповідно.

Вісім спортсменів львівської команди змагалися в жимі лежачи серед чоловіків.

Руслан Собко у ваговій категорії до 74 кг. з результатом 205 кг. посів третю сходинку. Роман Паньків у ваговій категорії до 83 кг. виборов шосте місце, а ще один представник Львівської області Назар Жінчин у ваговій категорії до 74 кг. посів одинадцяте місце.

Команда Львівської області поповнилася ще одним майстром спорту – цей норматив підкорився Михайлу Гамбашидзе, який посів шосте місце з результатом 227,5 кг.

Тріумфальним був виступ львівських важковаговиків Богдан Грицан виборов перше місце у ваговій категорії понад 120 кг., з результатом 282,5 кг, а Михайло Невзоров посів четверте місце з результатом 245 кг.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення