Птахофабрикам Львівщини заборонили перед Великоднем піднімати ціну на яйця

20.04.2013 15:18

Антимонопольний комітет України надав рекомендації основним виробникам-птахофабрикам та спеціалізованим мережам роздрібної торгівлі харчовими продуктами щодо ціноутворення на яйця курячі в період травневих свят.

Сьогодні особлива увага приділяється питанню ціноутворення на яйця курячі товарні, оскільки вони є одним із основних соціально значущих продуктів харчування для всіх верств населення та знаходяться у зоні ризику необґрунтованого підвищення цін напередодні Великодня в умовах значного збільшення попиту.

Антимонопольний комітет України з метою забезпечення стабільної цінової ситуації і зменшення негативних наслідків коливання цін на ринку яєць курячих та з метою запобігання порушень законодавства про захист економічної конкуренції надав рекомендації 30-ти основним виробникам-птахофабрикам, які виробляють найбільші обсяги яєць курячих, зокрема, утриматися від вчинення дій щодо встановлення оптово-відпускних цін на яйця курячі, які перевищують економічно-обґрунтований їх рівень. Крім того, АМКУ рекомендує 19-ти найбільшим суб’єктам господарювання – спеціалізованим мережам роздрібної торгівлі харчовими продуктами утриматися від необґрунтованого підвищення роздрібних цін на яйця курячі та від вчинення дій, які можуть сприяти такому підвищенню, -- інформує прес-служба Антимонопольного комітету.

З метою забезпечення дотримання законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, поведінка яких може вплинути на зростання споживчих цін на продукти харчування, Антимонопольний комітет України здійснює постійний контроль за станом конкуренції на основних ринках продовольчих товарів.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"