В ОДА похвалилися зростанням промислового виробництва на 2,5 відсотка

17.05.2013 04:12

В ОДА підвели підсумки діяльності економіки області за чотири місяці цього року. У промисловому комплексі вдалося стабілізувати ситуацію, і після падіння обсягів виробництва промислової продукції у першому кварталі на 6,9%, впродовж квітня цього року виробництво зросло на 2,5 відсотка. Повідомили у прес-службі ЛОДА.

Значно поліпшилася ситуація з надходженнями до бюджетів усіх рівнів за квітень 2013 року. Так, фактичні надходження до загального фонду місцевих бюджетів за 4 місяці цього року зросли загалом на 6,6% порівняно з минулорічним періодом. Таке перевиконання досягнуто майже у всіх містах і районах області.

Позитивна динаміка також з доходами до Державного бюджету. Як повідомили в ОДА, зазначене дозволило отримати дотацію вирівнювання з Державного бюджету для місцевих бюджетів у запланованих Міністерством фінансів України обсягах.

Разом з тим, наявних фінансових ресурсів у місцевих бюджетах було достатньо для проведення визначених на перші чотири місяці поточного року платежів.

З метою активізації бюджетного процесу на місцях, було скликано обласну нараду за участі керівників територій щодо детального з’ясування причин виникнення негативних тенденцій у наповненні місцевих бюджетів та визначення додаткових заходів з виправлення ситуації.

Також було розглянуто питання щодо стану виплати в області заробітної плати.

Упродовж двох останніх місяців в області спостерігається позитивна тенденція до скорочення загальної суми боргу з виплати заробітної плати: упродовж березня – квітня  заборгованість із заробітної плати зменшилася майже на 10,0 млн. грн. (6,6%).

За оперативними даними, станом на 13 травня 2013 року загальна сума боргу становить 57,2 млн. гривень. Порівняно з початком року досягнуто зменшення на 1,2 млн. гривень (2,0%).
Порівняно з 1 квітня 2013 року борги зменшилися на 4,9 млн. грн. (7,8%).

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"