У львівських школах бракує соціальних педагогів

24.06.2013 18:02

Найбільше у школах Львова потребують вчителів інформатики, німецької мови та фізкультури, а в дитсадках -- вихователів. Аби до нового навчального року заповнити вакантні посади, в міському управлінні освіти розпочали пошук фахівців.

"Маємо вакансії у дошкільній освіті Львова: найбільше потребуємо вихователів у дитсадках. Більшість з них не мають вищої педагогічної освіти. З тим є проблема, адже, згідно із законодавством, таку посаду має обіймати людина з вищою фаховою освітою. Тож ми просимо студентів, які завершують навчання у педагогічних коледжах Львова, Самбора, Бродів, щоб вони йшли на роботу до нас, а вже після того здобували вищу освіту", -- каже Оксана Росипська, заступник начальника управління освіти Львівської міської ради.

У школах найбільше не вистачає соціальних педагогів з відповідною освітою. Потрібні також вчителі інформатики, німецької мови та фізкультури.

"Щоправда, існує проблема -- вакансії не передбачають повної зайнятості. До прикладу, пропонуємо 16 годин на тиждень для педагога з німецької мови. І хоч це не є повна ставка, проте для молодого фахівця це достатньо багато. А ось на посаду із зайнятістю 9 годин на тиждень знайти фахівця дуже складно", -- каже Оксана Росипська.

З її слів, найчастіше до управління освіти міськради звертаються вчителі української мови та літератури. Протетаких вакансій у школах немає.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"