У двох найбiльших вишах найпопулярнiші спеціальності -- туризм, правознавство та IТ-технологiї

23.07.2013 12:10

Це незмiнна тенденцiя вже впродовж кiлькох рокiв. У ЛНУ iм. Iвана Франка беззаперечним лiдером залишається географiчний факультет -- напрямок туризм.

Багато заяв традицiйно подають на економiчний та юридичний факультети. А у НУ "Львiвська полiтехнiка" найпопулярнiшими напрямками для абiтурiєнтiв залишаються професiї, пов'язанi з комп'ютерами. Є багато охочих вивчати право, туризм, економiку.

Попри технiчне спрямування вишу, вступники бажають навчатись i на гуманiтарних спецiальностях.

За словами Олега Давидчака, вiдповiдального секретаря приймальної комiсiї НУ "Львiвська полiтехнiка", на правознавство конкурс становить 80 осiб на одне мiсце. Рiч у тiм, що державне замовлення невелике.

У ЛНУ iм. I. Франка найбiльший конкурс на спецiальнiсть туризм. Як каже Олег Бовгира, вiдповiдальний секретар приймальної комiсiї вишу, на 70 мiсць державного замовлення подали вже 1400 заяв.

Популярнi серед абiтурiєнтiв цього унiверситету також англiйська мова, переклад, право та IТ-напрямки.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"