Музейники демонструють лише 17% з того, що можуть показати

24.07.2013 14:25
Водночас 20% фондів потребують реставрації

Близько 20% експонатів музейного фонду Львівщини потребують реставрації. Однак ці роботи, в основному, проводять силами самих музеїв.

Всього у фондах музеїв Львівщини, як поінформував у відповіді на інформаційний запит Львівським новинам онлайн Вадим Гураль, заступник голови -- керівник апарату Львівської облдержадміністрації, зосереджено близько 1,2 млн. одиниць збережень. А це понад 10% від усього Музейного фонду України.

Водночас побачити у музеях можна лише 17% від усіх експонатів. Адже близько 10% музейного фонду області перебуває у постійних експозиціях і лиш 7% -- частково експонується у рамках презентації окремих виставок.

Пан Гураль також нагадав, що у підпорядкуванні облдержадміністрації, тобто його департаменту з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей, перебуває сім музейних закладів (зокрема один виставковий комплекс – Львівський палац мистецтв), а саме: комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський історичний музей, Львівський музей історії релігії, комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові, Історико - краєзнавчий музей у м. Винники, комунальний заклад Львівської обласної ради “Історико-етнографічний музей “Бойківщина” та комунальний заклад культури Львівської обласної ради “Львівський палац мистецтв”.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"