Ветеринарний університет скликає усіх своїх випускників

17.08.2013 13:42

У Львові створюється асоціація випускників університету ветеринарної медицини.

Відбулось засідання організаційного комітету зі створення громадської організації «Асоціація випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».

У його роботі взяли участь керівники управлінь ветеринарної медицини західних областей України Володимир Подоляк (Львівська область), Роман Гурський (Івано-Франківська область), Зеновій Крушельницький (Тернопільська область), Юрій Садварі (Закарпатська область), міський голова м.Комарно Тарас Іваницький. Усі вони в різні роки навчались азам ветеринарної науки саме у Львові.

Як зазначив виконувач обов'язків ректора університету ветеринарної медицини та біотехнологій Михайло Гладій, така громадська організація дозволить об’єднати зусилля тисяч випускників своєї духовної і наукової alma mater для зростання як престижу самого національного університету, так і ветеринарної науки в цілому.

«Лише поєднання освіти з наукою та практикою, залучення наших випускників, які досягли серйозного професійного та кар’єрного зростання, використання їх досвіду, зв’язків та зусиль зможе підняти наш університет на якісно новий рівень розвитку, дозволить інтегрувати навчальний процес в європейський освітній простір», – підкреслив ректор Михайло Гладій.

Як повідомляє офіційний сайт університету, у роботі оргкомітету брали також участь проректори та декани університету. Головою організаційного комітету обрано Ігоря Підганюка (випускник університету 1980 року). Установчі збори зі створення Асоціації випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького вирішено скликати 27 вересня 2013 року.

Новостворена асоціація стане третьою у Львові громадською організацією випускників ВНЗ: подібні вже працюють у національному університеті імені Івана Франка та у "Львівській політехніці".

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"