Львів рекламується у північній столиці Росії

12.10.2013 23:20
Львів у Санкт-Петербурзі

Цього року в церемонії урочистого відкриття 21-ї міжнародної туристичної виставки «Inwetex - cis Travel Market 2013» взяли участь представники Федерального агентства з туризму, Комітету з туризму Санкт-Петербурга, Комітету з фізичної культури, спорту і туризму Ленінградської області, Російського союзу туріндустрії, дипломатичні працівники генеральних консульств Чехії, Греції, Італії, Японії, Литви.

«Inwetex - це традиційний захід, на якому зустрічаються професіонали туристичної сфери та обговорюються найважливіші питання галузі, і дуже важливо, що такий масштабний захід проходить в Санкт-Петербурзі - туристичній «Мецці» Росії», - зазначив у своєму вітальному слові голова Комітету з розвитку туризму Санкт-Петербурга Шапкін Олександр.

Представники Львівської міської ради на церемонії відкриття виставки вручили Людмилі Івановій, генеральному директору ЗАТ «Санкт-Петербург Експрес»,  диплом за співпрацю та сприяння у  промоції Львова. 

Львів бере участь у цій виставці з 2008 року. Організатор виставки, ЗАТ «Санкт-Петербург Експрес», надає Львівській міській раді спеціальні умови участі як представнику національного туризму. 

На стенді Львова відвідувачі знайомляться  також з пропозиціями рекреації та оздоровлення в Трускавці, що є реалізацією проекту «Львів плюс», а також зі спеціальними пропозиціями авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», партнера ЛМР.

Як повідомляє прес-служба міськради Львова, багато відвідувачів з приємністю відзначають постійну присутність Львова на виставці, цікавляться подієвим туризмом, можливістю проведення корпоративного відпочинку та конференцій у Львові.

Особливим попитом користуються календар культурних та мистецьких подій Львова, карти міста, туристичні каталоги, «Готельний гід»  та самостійні екскурсії, розроблені Центром туристичної інформації Львова. Стенд Львова традиційно відвідав представник Генерального консульства України у Санкт-Петербурзі Федикович Ігор, консул з економічних питань.

Основними темами, які активно обговорюються на виставці цього року – нівелювання проблеми сезонності, залучення туристів не лише індивідуальних, але і групових  в рамках  розвитку конгресного туризму, актуальні питання просування регіонів за допомогою виставково-конгресних заходів, вплив міжнародних заходів на розвиток регіонального бізнесу, особливості використання інтернету та соціальних медіа як способу просування дестинацій і залучення ділових заходів та інші засоби просування конгресних можливостей дестинації.

Цікавим у цьому плані є досвід Комітету з туризму СПб. За словами генерального директора Санкт-Петербурзького державного закладу «Міське туристично-інформаційне бюро» Нани Гвічія, іноземні колеги високо оцінюють якість ділових зустрічей і конференцій у Санкт-Петербурзі. Цьогоріч у місті на Неві пройшло близько 12 тисяч різних конференцій та 7 тисяч фестивалів.

Львів, культурна, фестивальна, гастрономічна столиця України, теж невдовзі може стати столицею ділового туризму.

Довідка

«Inwetex - cis Travel Market» - найбільша міжнародна туристична  виставка на Північному Заході Росії. Торік у заході взяли участь 458 компаній з 40 країн світу та 22 регіонів Росії; у виставці взяли участь 7748 відвідувачів - з них 6520 фахівців.

Основна відмінність виставки «INWETEX – CIS TRAVEL MARKET» від інших російських турвиставок - наявність конгресної складової міжнародного форуму «Туризм і курорти» – єдиного у Росії спеціалізованого форуму, присвяченого питанням в’їзного і внутрішнього туризму.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"