Через три дні розпочинається конкурс спортивних проектів

12.11.2013 10:49

15 листопада стартує подача громадськими організаціями заявок на конкурс заходів у галузі фізичної культури і спорту та надання фінансової підтримки спортивним організаціям на 2014 рік.

Термін подачі документів до 15.12.2013 року включно, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова, для проведення спортивних заходів, є участь власним внеском організації у заході (коштами або іншими матеріальними чи нематеріальними ресурсами).

Щодо фінансової підтримки спортивних організацій, то управління молоді, сім’ї та спорту буде надавати кошти на придбання: спортивного інвентарю, спортивного,  обладнання, спортивної форми.

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через відділ «Центр обслуговування мешканців» (м. Львів, пл. Ринок, 1 (вхід через службовий вхід): заявка встановленого зразка з додатками , копія свідоцтва про державну реєстрацію організації, засвідчену печаткою організації, копія установчого документа громадської організації або ДЮСШ, копія довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у Львові, засвідчену печаткою організації, копія довідки з Єдиного державного реєстру, копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, копія статуту (положення) організації,  інформація про діяльність організації за попередній рік (до двох аркушів А4 формату), розрахунок потреби  у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів у довільній формі, підписані керівником та засвідчені печаткою організації (для фінансової підтримки).

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"