Заради потрапляння в Польщу чоловік змінив ім'я і прізвище

08.02.2014 07:22
Але спіймався на ідентифікаційному коді

На пунктi пропуску "Краковець -- Корчова" поляки затримали 40-рiчного громадянина України, який пiдступом намагався
потрапити до Польщi.

У квiтнi минулого року українця вислали з країни, бо вiн перебував там нелегально. Йому заборонили в'їзд до квiтня 2018 року. Пiсля повернення в Україну чоловiк, не змирившись iз забороною, змiнив свої персональнi данi й отримав новий закордонний паспорт i вiзу. Попри змiненi данi, порушниковi таки не вдалося потрапити до Польщi.

За порушення законiв чоловiковi дали рiк тюрми з iспитовим термiном три роки. З початку року це вже шостий схожий випадок на цьому пунктi пропуску.

"Аби змiнити iм'я та прiзвище, громадянин має звернутися iз заявою до районного рацсу. Пiсля одержання дозволу мiграцiйна служба видає новi український i закордонний паспорти", -- повiдомила Експресу Iванна Iваночко, начальник Личакiвського вiддiлу мiграцiйної служби Львiвщини.

Водночас, попри змiну паспортних даних, залишається той самий iдентифiкацiйний код. Як припускають експерти, саме з допомогою цього номера полякам i вдалося викрити українського порушника.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"