Особисті дані в українські паспорти від руки більше не вписуватимуть

12.02.2014 07:02

Розпочався перехід на нову технологію внесення персональних даних у паспортні документи. У двох міграційних підрозділах Львівщини, Залізничному районному відділенні міста Львова та Дрогобицькому міському відділенні, особисту інформацію в паспорти громадян України будуть вдруковувати за допомогою спеціальної техніки.

Придбані та встановлені принтери, що дозволять змінити архаїчну практику внесення даних у паспорти вручну.  Протягом першого півріччя 2014 року у всіх підрозділах ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області планують встановити відповідне обладнання. Інформує прес-служба ГУ ДМСУ.

Ярослав Скиба, начальник ГУ ДМС України у Львівській області: «У європейській практиці внесення інформації в документи від руки давно відсутнє. Ми теж почали перехід до впровадження нових технологій.

Львівська міграційна служба приступила до виконання повноважень лише 1,5 роки тому. Нам довелось розбудовувати обласну мережу, відкривати нові офіси, де відвідувачі почувають себе комфортно, забезпечувати кожен підрозділ меблями, офісною технікою, встановлювати телефони, налагоджувати електронний та факсовий зв'язок. Від початку створення служби ми планували перехід на внесення особистих даних за допомогою спеціальної техніки. Зараз настав час ці плани втілити.»

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"