Інформацію у паспорти для львів'ян вписувати відтепер не будуть

04.03.2014 17:20
Її лише друкуватимуть

Міграційні підрозділи Львова перейшли на вдруковування персональних даних в паспорти громадян України.

Із 3 березня в усіх районних підрозділах міграційної служби міста Львова внесення даних у паспорти громадян України більше не провадиться вручну, з застосуванням спецчорнил і ручки. Закуплено обладнання, за допомогою якого вдруковують усю інформацію, що міститься в паспорті.

Впровадження нової технології дозволяє не лише втричі скоротити час внесення інформації у бланк, а й згодом додавати усі дані, про зміну місця реєстрації, про внесення даних про дітей, тощо.

Перші два принтери були встановлені у Залізничному районному відділі міста Львова та Дрогобицькому міському відділі ГУ ДМС України у Львівській області в середині лютого цього року.

Вже на початку березня, як повідомляє прес-центр обласної міграційної служби, всі підрозділи Львова перейшли на нову технологію.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"