Цього року на Львiвщинi понад тисяча школярiв отримають золотi та срiбнi медалi

18.03.2014 11:52

За попереднiми прогнозами, 10,2 вiдсотка випускникiв 2014 року одержать нагороди за знання. Щоправда, освiтяни кажуть, що до лiта ця цифра значно зменшиться.

"Школи подали нам своє бачення кiлькостi медалiстiв, -- розповiдає Експресу Роман Бабiй, в. о. директора департаменту освiти та науки ЛОДА. -- Згiдно з цими даними, на медалi претендуватиме десята частина випускникiв. Нинi на Львiвщинi в одинадцятих класах навчається 15 133 учнi, тобто медалi мали б отримати близько пiвтори тисячi осiб.

Однак тепер ми проводимо перевiрку заявленої кiлькостi претендентiв. Бо не може, до прикладу, школа, яка не дала жодного призера олiмпiад чи конкурсiв, висувати на медалiстiв третину класу. Гадаю, що до часу, коли ми будемо проводити замовлення атестатiв з вiдзнакою, кiлькiсть медалiстiв буде на рiвнi 8 вiдсоткiв загального числа, тобто близько 1200 осiб".

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"