Сотні учнів успішно здали всесвітні англомовні іспити

20.03.2014 11:52

Минулого року більше 300 учнів успішно склали іспити міжнародного зразка та отримали сертифікати Кембріджської екзаменаційної ради. Про це розповів директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк.

У 2013 році місто продовжувало співпрацю з Британською Радою, були організовані і проведені Кембріджські іспити з англійської мови для дітей (Young Learners English, рівнів Starters, Movers, Flyers). Також продовжено співпрацю з освітянами Канади, Австрії, Франції, Німеччини, Великобританії, Польщі. За минулий рік відбулись двосторонні візити педагогічних працівників та учнів.

У загальноосвітніх навчальних закладах Львова організовано роботу 81 євроклубу та євростудій, у яких задіяні 186 педагогів та 1238 учнів.

Також навчальні заклади Львова продовжують роботу у рамках проекту «Face to Faith» («Лицем до віри»), започаткованого екс-прем’єр-міністром Великобританії Тоні Блером. Учасники проекту – вчителі-опікуни та учні-члени шкільних євроклубів закладів освіти Львова, ініціатори проекту – випускники Львівської лінгвістичної гімназії.

Як інформує прес-служба міськради Львова, упродовж 2013 року у навчальних закладах активно запроваджували міжнародні проекти, а саме: проект Посольства Франції з білінгвальними школами України «Білінгвальне навчання і його перспективи»; освітня програма «Вольтаренко»; участь учнів та вчителів французької мови у проведенні Французької весни (проект Французького посольства в Україні); проекти «Культурна різноманітність»: культурний обмін учнів Львівської лінгвістичної гімназії з учнями Греції та Румунії; проект «SMART»: перекладацька практика учнів ЛЛГ з Литовським католицьким університетом; проект з Британською радою «Dreams + Teams»; проект від Ґете інституту «Школи – партнери майбутнього»; проект «Флеш-моб»: учні НВК ім. В. Стуса з учнями Канадійської католицької школи ім. Остіна Браєна; проект «Освіта: перетинаючи кордони»;співпраця з Корпусом Миру.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"