У Львові проектують шкільні комп'ютерні мережі

22.03.2014 13:08

У 2013 році у навчальні заклади Львова за кошти міського бюджету було придбано інтерактивні дошки та комп’ютерну техніку. Інформує прес-служба Львівської міськради.

Зокрема, у 2013 році інтерактивні дошки було придбано для СЗШ № 55, НВК ім. В. Симоненка, комп’ютерну техніку – для СЗШ № 66. За кошти субвенції з обласного бюджету був обладнаний комп’ютерний клас у СЗШ № 91.

У рамках участі у І етапі Національного проекту «Відкритий світ», СЗШ № 18 отримала 4 проектори, 3 інтерактивні дошки, 2 магнітно-маркерні дошки, інтерактивний проектор, 12  персональних комп’ютерів, 30 планшетів ZnayPad, 30 планшетів Планшет Apple iPad2, 60 бездротових клавіатур, 2 шафи живлення, Лабораторний програмноапаратний комплекс «Фізика» Fourier, «Хімія» Fourier, «Біологія» Fourier. Про це повідомив директор департаменту гуманітарної політики Олег Березюк.

Минулого року навчальні заклади міста Львова стали активними учасниками Національного проекту «Відкритий світ»,  зокрема,  26 навчальних закладів допущені до участі у ІІ етапі проекту.

Також у 2013 році управління освіти ЛМР розпочало спільний проект з НУ «Львівська політехніка» щодо проектування шкільних комп’ютерних мереж.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"