Міністру Продану запропоновано повернути центр газовидобування у Львів з Полтави

04.04.2014 20:35

Голова облдержадміністрації Ірина Сех звернулась до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із проханням розглянути можливість повернути статус окремої філії ГПУ «Львівгазвидобування».

На території області свою виробничу діяльність з видобутку природного газу здійснювало газопромислове управління «Львівгазвидобування», як самостійний підрозділ ДК "Укргазвидобування".

Однак, 1 квітня 2011 року без будь-яких погоджень з облдержадміністрацією ГПУ «Львівгазвидобування» було ліквідоване, а натомість створено Львівське відділення ГПУ "Полтавагазвидобування".

"Ліквідація ГПУ «Львівгазвидобування» мала багато негативних наслідків, та основне – область на три роки втратила частку консолідованого податку на прибуток підприємства (понад 6 млн. грн.), а також втратить у 2014 році понад 30 млн. грн. зі сплати єдиного соціального внеску. До того ж за період керівництва ГПУ «Полтавагазвидобування» видобуток газу зменшився на 4,8%.

Враховуючи те, що сьогодні в Україні стоїть завдання збільшувати видобуток власного газу, просимо про відновлення окремої філії ПАТ «Укргазвидобування", – йдеться у зверненні голови ОДА до Міністра.

Ірина Сех, як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, запевняє, що це поліпшить роботу підприємства та оперативність у прийнятті управлінських рішень, й облдержадміністрація буде максимально сприяти цій роботі.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"