На спірних брюховицьких землях заборонили будівництво

02.05.2014 16:10

Прокуратура вимагає повернути державі 2 га земель, вартістю майже 5 млн грн., які є об’єктом історичної спадщини -- інформує прес-служба прокуратури міста Львова. Зокрема, йдеться про землі лісового фонду та рекреаційного призначення, що розташовані у смт. Брюховичі.

Вказані ділянки згідно з рішенням Брюховицької селищної ради № 619 від 23.10.2008р., були продані приватному підприємству, а у подальшому відчужені останнім на користь фізичних осіб з метою здійснення житлової та громадської забудови.

Водночас, на цій території виявлено пам’ятку історії. Паспорт об’єкта культурної спадщини 6 березня погоджено консультативною радою з питань охорони культурної спадщини у Львівській області при ЛОДА. Документацію скеровано у Міністерство Культури України для занесення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Зважаючи на такі обставини, прокуратурою Шевченківського району Львова заявлено до суду позов з вимогою визнати незаконними згадане рішення селищної ради та договір купівлі-продажу зазначених земельних ділянок. Відповідно до позовних вимог прокуратури, ці землі як об’єкт історичної спадщини підлягають витребуванню з володіння фізичної особи-набувача та поверненню державі.

Крім цього, з метою забезпечення позову, до Шевченківського районного суду м. Львова прокурором внесено заяву про накладення арешту та заборону проведення  будь-яких робіт на спірних земельних ділянках до постановлення остаточного рішення суду.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"