Перед канiкулами -- практика

06.06.2014 17:44
У школах дiти прибирають територiю, миють вiкна та фарбують пiдлогу

Учнiв водять на екскурсiї у музеї та оздоровлюють у шкiльних таборах, але часто їх використовують як робочу силу.

А от за кордоном таку практику використовують для ров'язування задач, опрацювання додаткового навчального матерiалу тощо.

"Практика для школярiв регламентована нормативними документами Мiносвiти. Для учнiв 1 -- 4-х класiв практика триває з 2 по 5 червня, а для 5 -- 8-х i 10-х класiв -- iз 2 по 13 червня, -- розповiдає Експресу Галина Слiчна, начальник управлiння освiти Львiвської мiськради. -- Для дiтей початкової школи -- це екскурсiї, а для старших класiв -- навчальна практика".

Процес шкiльної практики залежить вiд профiлю навчального закладу. Наприклад, у спецiалiзованiй школi з вивченням iноземних мов дiти найчастiше роблять технiчнi переклади. У школах iз математичним ухилом учнi проводять лабораторнi заняття.

"Практика є обов'язковою для кожного школяра, ну хiба що його буде звiльнено за станом здоров'я або з iнших поважних причин. Її можна перенести на серпень. Для цього батькам слiд написати заяву керiвниковi школи з проханням змiнити перiод шкiльної практики. Покарань за прогули практики нема, але учень мусить вiдпрацювати пропущенi заняття. Якщо будуть випадки, коли дiтей змушують працювати фiзично пiд час шкiльної практики, батьки повиннi звернутися в управлiння освiти. Поки що таких звернень до нас не було", -- каже Галина Миколаївна.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"