Обласний бюджет розщедриться на 3 мільйони на енергозбереження шкіл

19.06.2014 09:01

На виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки у 2014 році департаментом освіти і науки проводився конкурс освітніх мікропроектів за напрямом «Енергозбереження в освітній сфері», на який передбачено 800 тис. грн. На конкурс подано 141 мікропроект.

Загальна вартість фінансування складає 14 639,3 тис. грн., з них фінансування місцевих бюджетів та територіальних громад складає 8 555,6 тис. грн., фінансування обласного бюджету складає 6 083,7 тис. грн. Конкурсною радою департаменту освіти і науки проведено відбір освітніх мікропроектів на суму 797,7 тис. грн.

Враховуючи актуальність даного питання, про що свідчить значна кількість поданих мікропроектів, департамент освіти і науки звернувся з пропозицією до голови обласної ради про виділення додаткових коштів для фінансування конкурсу освітніх мікропроектів за напрямом «Енергозбереження в освітній сфері» на суму 3 020 тис грн, інформує прес-служба Львівської ОДА.

На засіданні сесії обласної ради 17 червня 2014 року депутатами обласної ради підтримано пропозицію департаменту освіти і науки про додаткове фінансування конкурсу освітніх мікропроектів у 2014 році за напрямком «Енергозбереження в освітній сфері» на суму 3 020 000 грн. згідно з додатком.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"