Проїзд у маршрутках Львова не здешевіє, -- результати аудиту

09.08.2014 14:34
Проїзд у маршрутках Львова не здешевіє, -- результати аудиту

8 серпня, на засіданні виконавчого комітету начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир відзвітував з приводу проведення перевірки тарифу на перевезення у міських маршрутних таксі.

Дослідження справжньої вартості проїзду здійснила ЛМГО «Спілка консультантів «Експерт-група», інформує прес-служба Львівської міськради.

Вихідними даними для проведення робіт були рахунки підприємств-перевізників, які здійснюють міські пасажирські перевезення автотранспортом загального користування.

Таким чином, було обраховано реальну вартість однієї поїздки за один рейс одного пасажира в автобусі, що працює в режимі «маршрутне таксі». В якості об’єкта було обрано одному маршруту від кожного львівського перевізника.

«Середня кількість пільговиків-пасажирів громадського транспорту по місту становить близько 25% від загальної кількості. Відтак, розрахунок здійснювався у двох формах: тариф – оплачуваний проїзд і тариф – загальний проїзд. Таким чином, на деяких маршрутах тариф без урахування пільгових категорій становить майже 3 грн., але з урахуванням їх – перевищує 4 грн.», - пояснює Віктор Щир.

До прикладу, згідно з результатами перевірки, на маршруті №10 тариф (оплачуваний проїзд) становить 5,19 грн., натомість тариф (загальний проїзд) – 3,89 грн., на маршруті №11 – 4,20 та 3,15 грн., №36 – 4,92 та 3,69 грн., №39 – 3,64 та 2,73 грн. і №49 – 3,55 та 2,66 грн. відповідно.

Також, за словами Віктора Щира, громадські організації безпосередньо брали участь у дослідженнях аудиторської компанії, яка здійснювала розрахунки.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"