Військовий госпіталь врятував життя 600 бійців

16.08.2014 19:28
Військово-медичний клінічний центр

Міський голова Львова Андрій Садовий відвідав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де проходять лікування та реабілітацію бійці, які отримали поранення в зоні проведення АТО.

На сьогодні на лікуванні тут перебуває понад 125 бійців. Під час візиту міський голова Андрій Садовий поспілкувався з пацієнтами та лікарями медичного закладу. «Золоті руки наших хірургів, наших медиків роблять дива. Вони справді витягують наших хлопців з того світу. Якщо б в нашій державі була увага до медицини, було б більш краще забезпечення, оснащення, то можна було би набагато більше зробити. Але я не знаю, в якій країні є такі героїчні медики, які, дуже часто ціною свого життя, рятують солдатів та офіцерів.

Дай Бог, щоб АТО, війна швидше закінчилась і щоб можна було в плановому режимі займатися розбудовою нашої армії і особливу увагу приділяти медичній частині. Якщо колись були думки, щоб військову медицину оптимізувати, скоротити, то сьогодні про це вже ніхто не говорить. Усі зрозуміли, що якщо ті ж медики разом з військовими виїжджають в зону бойових дій і там надають першу допомогу, - то це героїзм», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, якого цитує прес-служба міськради Львова.

«Зараз у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону лікується понад125 учасників АТО. Якщо брати лікувальні заклади Західного регіону, на сьогодні є більше 600 поранених, які отримали лікування і ще продовжують лікуватись. Ця цифра не є стала. На жаль, бойові дії продовжуються і нам доставляють наших хлопців. Сьогодні очікуємо групу поранених з Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. Наші пацієнти – це поранені не тільки родом зі Західного регіону, а зі всієї України: Києва, Білої Церкви, Житомира, Луганська, Дніпропетровська, Одеси. Адже, наприклад, в питаннях надання нейрохірургічної допомоги ми виступаємо як профільний лікувальний заклад.

На сьогодні медикаментозних засобів, розхідних матеріалів у нас є достатньо. Але бувають випадки, коли потрібно оперативно швидко якийсь апарат, що у нас відсутній. Тоді ми звертаємося до наших волонтерів, меценатів, які можуть це купити без проблем і зволікань. Ми вирішуємо всі такі питання через волонтерську службу у госпіталі», - розповів начальник Військово-медичного клінічного центру, полковник медичної служби Іван Гайда.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"