Одіозні Дубневичі сплутались в округах

26.10.2014 11:58
Одіозні Дубневичі сплутались в округах

Замість інформаційних плакатів з Ярославом Дубневичем, з друкарні ОВК № 120 отримала плакати з його братом – Богданом, який балотується в окрузі № 118. Про це повідомляє прес-служба "Опори".

Як повідомляє Віталій Андрушко, довготерміновий спостерігач мережі ОПОРА у 120-му окрузі (м. Городок), окружна комісія вчора отримала інформаційні плакати, які мала розповсюдити по дільницях.

Проте, замість плакатів з Ярославом Дубневичем, з друкарні комісія отримала плакати з його братом – Богданом, який також балотується до Верховної Ради України (ВО № 118).

Фактично, відповідно до замовлення Центральної виборчої комісії, друкарня виготовила два тиражі інформаційних плакатів для Богдана Дубневича.

Замовлення на плакати Ярослава Дубневича не надходили. За ніч вдалося додрукувати необхідну кількість плакатів. Зараз їх розвозять по дільницях силами штабу кандидата.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"