Львівщина обігнала усі області і отримала найбільше грошей з-за кордону

14.02.2015 12:27
Львівщина обігнала усі області і отримала найбільше грошей з-за кордону
За рахунок проектів міжнародної технічної допомоги

На конференції «Сучасні інструменти прогнозування та розвитку: досвід та перспективи впровадження в Україні», яка відбулася 12 лютого в Києві, директор департаменту взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями та залучення міжнародної технічної допомоги Мінекономрозвитку Маркіян Дацишин представив результати залучення коштів міжнародної технічної допомоги в розрізі регіонів України у 2014 році.

За його словами, загальна вартість проектів міжнародної технічної допомоги, що працювали в Україні у 2014 році, складає 3 млрд. доларів США. У Львівській області у 2014 році реалізовувалось 54 проекти міжнародної технічної допомоги, загальна вартість проектів склала 62 млн. доларів США. Це – кращий показник серед областей України, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Маркіян Дацишин наголосив на тому, що залучення коштів міжнародної технічної допомоги на сьогодні є вагомим ресурсом для місцевої влади, враховуючи обмеженість бюджетного фінансування та складнощі із залученням інвестицій.

Довідка

Міжнародна технічна допомога надається Україні на безоплатній та безповоротній основі країнами-донорами та міжнародними організаціями з 1992 року практично в усіх сферах економіки та суспільного життя країнами-донорами та міжнародними організаціями.

В рамках надання Україні міжнародної технічної допомоги співробітництво здійснюється з 15 країнами, Європейським Союзом та понад 20 міжнародними організаціями.

Найбільшими донорами для України були та залишаються Сполучені Штати Америки та Європейський Союз. Іншими донорами є Канада, ФРН, Швеція, Швейцарія, Японія, Туреччина, Данія, а також організації системи ООН, Світовий банк, ЄБРР, ОЕСР.

Серед основних напрямів надання технічної допомоги:
• Підвищення рівня ядерної та радіаційної безпеки, захист держави та громадян.
• Перетворення об’єкта Укриття на екологічно безпечну систему та охорона навколишнього середовища.
• Удосконалення регуляторної політики, поліпшення інвестиційного клімату, розвиток підприємництва та конкуренції на внутрішньому ринку.
• Розвиток фінансового ринку та банківського сектору .
• Розвиток сільськогосподарського сектору.
• Охорона здоров’я та соціальний захист населення.
• Розвиток освіти, науки, культури та туризму.
• Модернізація муніципальної інфраструктури та транспорту.
• Розвиток громадянського суспільства, місцевого самоврядування, забезпечення верховенства права, боротьба з корупцією, підтримка ЗМІ, регіональний розвиток.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"