Райвідділ міліції та прокуратура одного району допускали численні порушення

30.03.2015 18:26
Райвідділ міліції та прокуратура одного району допускали численні порушення

У зв’язку із систематичними скаргами громадян на бездіяльність Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо розслідування та розкриття злочинів та відсутності належного прокурорського нагляду зі сторони прокурора Пустомитівського району, прокуратурою Львівської області проводиться перевірка додержання вимог КПК України, Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» та інших нормативно-правових актів у вказаних правоохоронних органах

З'ясовано, що працівниками райвідділу міліції ігноруються вимоги чинного законодавства при розгляді та реєстрації звернень громадян про кримінальні правопорушення. Так, останніх схиляють до відмови від написання відповідних заяв про злочини, переконуючи в безперспективності їх розкриття та притягнення до відповідальності винних осіб.

Також встановлено випадки, коли правоохоронці за такими заявами взагалі не проводили огляду місця події та не складали відповідних процесуальних документів.

Наразі прокуратурою області уже виявлено 8 фактів укриття злочинів шляхом їх не реєстрації, прийняття незаконних рішень про закриття кримінальних проваджень, у тому числі внаслідок перекручування та недостовірного відображення подій, що мали місце під час вчинення кримінального правопорушення.

Усім порушенням вимог чинного законодавства в діяльності Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, а також прорахункам в організації прокурорського нагляду за цим райвідділом міліції, прокуратурою області буде надана принципова оцінка, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"