Львів обрав голландську фірму для побудови містечка індустрії

17.06.2015 18:18
Львів обрав голландську фірму для побудови містечка індустрії
На західній окраїні

Голландська компанія збудує у Львові індустріальний парк. Конкурсна комісія одноголосно визначила ТзОВ «СіТі Парк Львів», яка є філією голландської компанії "СТР", переможцем інвестиційного конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2».

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, проектом передбачається створення понад 3 000 нових робочих місць. Конкурс, який проведено у місті, це перший в Україні приклад прозорого визначення інвестора для такого потужного індустріального об’єкту.

«Сьогодні коротко хочу повідомити про новину, яка є позитивною з точки зору появи нових робочих місць в місті. Ми у Львові закінчили конкурс щодо будівництва сучасного індустріального парку поблизу мікрорайону Рясне-2. У конкурсі перемогла відома голландська компанія Сі-Ті-Пі. Це було одноголосне рішення членів комісії. Компанія "СТР" є четвертим за розміром європейським оператором, що володіє понад двома сотнями об’єктів індустріальної нерухомості класу А в Європі.

Індустріальний парк у Львові – це близько 30-ти нових підприємств з екологічно чистим виробництвом та логістичними центрами на площі понад 22 гектари.

Розмір інвестицій – 50 млн євро від оператора та близько 50 млн євро від майбутніх орендарів. Компанія Сі-Ті-Пі працює з потужними світовими промисловими виробниками, з якими уже ведуться переговори щодо розміщення виробництва у Львові.

Після повноцінного запуску індустріальний парк генеруватиме близько 15 млн євро податків до міського бюджету та створить 3 тисячі нових робочих місць.

По суті, конкурс у Львові – це перший в Україні приклад прозорого визначення інвестора для такого потужного індустріального об’єкта. Україні сьогодні надзвичайно потрібні успішні приклади зовнішніх інвестицій, аби відродити її економіку. Радий, що цей процес починається зі Львова», - зазначив Андрій Садовий, якого цитує прес-служба міськради.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"