Таємні гості влаштують рейд львівськими ресторанами

17.07.2015 17:30
Таємні гості влаштують рейд львівськими ресторанами

У Львові перевірять сервіс закладів харчування — ресторанів, кафе, пабів, кондитерських. З вересня 2015-го у місті стартує німецько-український проект “Львівська гостинність”. Таку ініціативу уже реалізовували у 2011 році.

Кожен учасник-підприємець отримає змогу перевірити, на якому рівні є надання послуг у його закладі харчування з точки зору міжнародних стандартів. Уже сьогодні, як кажуть організатори, є 12 сміливців, які хочуть покращити роботу своїх закладів, ставши учасником проекту.  Будучи учасником “гостинного” проекту, підприємець автоматично погоджується на сервіс-тести.

“Суть полягає у тому, що заклади перевірятимуть таємні гості-тестери. Mystery-check (таємна перевірка) у кожному закладі буде здійснюватись один раз: ресторан не має другого шансу у відвідувача, -- пояснює Фолькер Штотцнер, головний координатор німецько-українського проекту. -- Тестери за певними пунктами оцінюють роботу закладу (якість сервісу, якість їжі). Свій “таємничий статус” розкривають працівникам закладу, коли отримують чек. Після цього, заповнюють онлайн-анкету. Аналіз матеріалу триває протягом 2-3 тижнів”.

Фолькер Штотцнер наголошує, що інформація, яку зберуть “таємні гості”, -- конфіденційна, її розголошують керівництву закладу для покращення роботи установи. “Окрім балів, зауважень, учасник також отримає висновки і, можливо, рекомендації для вдосконалення роботи закладу, адже нема межі досконалості, -- говорить пан Штотцнер. -- Для проведення цих тестувань у Львові запросимо 10-15 пар (іноземці, українці). Вони відвідають спеціальний тренінг, аби правильно оцінити заклад”.

Експерт Штотцнер зазначив, що у Німеччині сам часто тестує заклади харчування: "одного разу через ставлення офіціанта, незважаючи на смачну їжу у закладі, з дружиною не залишились задоволеними проведеним вечором".

Організатори проекту — німецька Асоціація готельно-ресторанного бізнесу землі Бранденбург, (DEHOGA Brandenburg), Львівська міськрада, Львівський туристичний альянс.

Довідка

8 вересня 2015-го потенційні учасники матимуть можливість взяти участь у фаховому семінарі від німецьких партнерів.

У закладах, які підтвердять участь (платно), відбудуться сервіс-тести за участю спеціально підготовлених тестерів-іноземців. У рамках цього таємного візиту гостя-тестера (mystery-check) відбувається перевірка та оцінка якості асортиментної пропозиції, рівня якості сервісу, атмосфери та інших важливих параметрів, що впливають на рівень закладу.

Усі дані, отримані під час тестувань, будуть опрацьовані європейськими фахівцями та на їх основі кожен учасник тестування отримує експертний звіт, докладні пояснення та рекомендації. Звіт міститиме інформацію щодо вдосконалення закладу, покращення якості сервісу, а також щодо виявленого потенціалу в різних ділянках роботи.

Учасники, які наберуть більше 70% від загальної кількості балів, отримають сертифікати якості «Львівська гостинність», який діятиме протягом 2016-2017 року. У березні 2016-го -- заключний етап проекту. 

 

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"