На Львівщині обирають "нові обличчя кордону"

21.04.2017 19:07
На Львівщині обирають "нові обличчя кордону"

В рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону» на базі Кінологічного навчального центру, що у Великих Мостах Львівської області, розпочався відбір кандидатів, які проходитимуть службу у відділі прикордонної служби «Краковець» Мостиського прикордонного загону.

Від бажаючих спробувати себе в ролі «нового прикордонника» у цьому підрозділі вже було подано 608 заяв, із яких 424 особи – цивільна молодь. В рамках першого етапу конкурсу, за перші два дні тестування було відібрано  29 кандидатів, яких в подальшому ще чекає другий етап. Інформує прес-служба ДПСУ.

Тестування буде проходити до кінця наступного тижня.  Кандидатам, які подали заяви, направляються спеціальні SMS-запрошення та формуються групи по 40 учасників, яким вказується час прибуття у м. Великі Мости на тестування.
Варто зазначити, що результати кандидатів обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства, а у рамках відбору формується їх рейтинговий список. Всього за цим відбором планується залучити на службу у відділі «Краковець» 274 прикордонники.

Зауважимо, що відбір проводиться як серед військовослужбовців прикордонного відомства, так і цивільних громадян України. Для прозорості за відбором слідкують міжнародні представники, зокрема від Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції, а прозорість заходів контролюють представники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"