Владики церков вітають Львівщину з Різдвом Христовим

06.01.2013 09:00
Владики церков вітають Львівщину з Різдвом Христовим

Владика Iгор (Возьняк), митрополит Львiвський УГКЦ:

-- Хай цей Рiк Вiри, який проголосив Святiший Отець Венедикт XVI, буде для нас великим досвiдом правдивої вiри та передавання її нашим ближнiм! Бажаю дорослим i малим, хворим i здоровим, працюючим i безробiтним, у вiйську, в лiкарнях та в'язницях, тим, що плачуть i втiшаються, -- душевної радостi, сердечного миру, рiвноваги й доброго здоров'я з нагоди свят Рiздва Христового! Щасливого Нового року! Христос раждається! Славiмо його!

Владика Димитрiй (Рудюк), митрополит Львiвський i Сокальський УПЦ КП:

-- Допоки в наших серцях i душах народжується Христос, допоки Його Вифлеємська Зiрка осяює нам шлях до спасiння, ми не повиннi нiчого боятися. Ми не повиннi боятися того секулярного мороку i безбожжя, що звiдусiль насувається на нас, а навпаки, правдиво жити за Христом i проповiдувати Його i свiдчити у цьому грiшному свiтi про Нього -- це перший i найбiльший обов'язок християнина. Щиро вiтаю Вас, боголюбивi пастирi та вiряни, з Рiздвом Христовим та Новим, 2013 роком! Христос народився! Славiмо Його!

Владика Фiларет (Кучеров), єпископ Львiвський i Галицький УПЦ:

-- Христос рождається -- славiте! Дорогi брати i сестри! У цi святковi днi, сповненi благодатi i радостi, торжествують всi сили небеснi, земля i люди веселяться, бо Син Божий стає Сином Людським, даруючи можливiсть богосинiвства кожному з нас. Зiйшовши з небес, Христос вiдкриває їх людям. У Рiздвяну нiч на Землi був Рай, i пам'ять про цю величну подiю наповнює радiстю Всесвiт i трепетом серця! Приймiть же найщирiшi, добросердечнi привiтання з Рiздвом Христовим, Новолiттям i святим Богоявленням!

Владика Макарiй (Малетич), митрополит Львiвський, керуючий Рiвненсько-Волинською i Таврiйською єпархiями УАПЦ:

-- У день Рiздва Христового благаймо народженого Христа i пам'ятаймо, що ми повиннi робити все, що в наших силах, щоб в усiх людських душах i серцях мiцнiли любов, вiра, надiя до Народженого нам Спасителя свiту Iсуса Христа, один до одного, а також до неньки України. Радiсних i веселих свят! Христос рождається! Славiмо Його!

Фото http://art.ber.te.ua

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"