Греко-католики відкриють дяківсько-катехитичну школу

13.03.2014 12:59
Ноти

З 1-го вересня цього року на базі салезіянського професійно-технічного центру ім. Св. Івана Боско розпочне свою діяльність дяківсько-катехитична школа Львівської архиєпархії. Таку пропозицію з боку Салезіянського Згромадження підтримав і благословив своїм листом від 5 березня 2014 р. Б. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.

Школа прийматиме на навчання осіб, які закінчили 11 класів, а також після 9 класу, за умови паралельного навчання у вечірній школі. Термін – 2 роки, з понеділка по п'ятницю, денна форма навчання.

Актуальність цієї школи в Львівській архиєпархії є досить значною, бо в даний час на її території немає конкретного навчального закладу, який би постійно здійснював навчання в дяківському напрямку. Потреба в дяках, а також в їхній професійній підготовці з кожним роком тільки збільшується, тож цей навчальний заклад ставить собі за мету задовольнити ці потреби і збагатити Львівську архиєпархію якісним церковним співом.

Мета дяківсько-катехитичної школи – виховання молодого покоління в християнському дусі, щоб випускники цього навчального закладу передусім стали «добрими християнами і чесними громадянами» (св. Іван Боско). Учням нададуть відповідну музичну освіту, щоб випускник знав основи музичних знань, особливо літургійного співу.

Також учні отримають катехитичну освіту, щоб допомагати парохам у проведенні катихизації й інших виховних заходів з дітьми та молоддю.

Молодіжний навчальний центр св. Івана Боско спроможний надати учням професійну підготовку, а також і диплом державного зразка: «Секретар комп'ютерного набору». Таким чином випускники зможуть отримати паралельно освіту державного зразка, і, крім основних функцій дяка-співця, допомагатимуть в парафіях у здійсненні різного роду праці з документацією, за допомогою інформаційних технологій.

Діяльність школи буде проходити на базі салезіянського професійно-технічного центру ім. св. Івана Боско (м. Львів, вул. Дорога Кривчицька, 17-А). Вивчається можливість забезпечення студентів гуртожитком, яким будуть опікуватись отці салезіяни.

Персонал, який буде здійснювати навчання в даному закладі, буде укомплектований в основному з представників релігійних згромаджень і викладачів Львівського музичного училища. Інформує прес-служба салезіян УГКЦ.

Фото platinumwall.ru

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"