При єпархії створять інститут

16.02.2017 12:49
При єпархії створять інститут

У єпархіальному управлінні Стрийської єпархії відбулися загальні збори Катехитичної комісії. Учасники зборів – голови деканальних катехитичних осередків, відповідальні за катехизацію у єпархії.

На початку зборів Преосвященний Владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський привітав усіх присутніх та запросив до спільної молитви. Відтак було представлено нового голову комісії Освіти і виховання диякона Остапа Микитчина. У своєму вступному слові він ознайомив учасників із концепцією створення у 2018 році Катехитичного Інституту Стрийської єпархії та поділився своїми думками щодо покращення катехитичної діяльності у парафіях, повідомляє Стрийська єпархія УГКЦ.

Отець Андрій Бінас, Голова Катехитичної комісії представив відповідальним за катехизацію звіт діяльності Катехитичної комісії за ІІ півріччя 2016 року, виокремивши такі заходи як святкування Дня катехита 25 вересня 2016 р., VII З’їзд Вівтарних Дружин Стрийської єпархії 1 жовтня 2016 та катехитичні зустрічі з дітьми сиротами та дітьми у СОЖ Стрийського району.

Серед заходів, які заслуговують особливої уваги у плануванні Катехитичної комісії на І півріччя 2017 о. Андрій наголосив на семінарі що стосується катехитичної програми у парафіяльних катехитичних школах, участь у регіональній катехитичній конференції на тему: "Роль катехизації у передаванні віри та скріпленні церковної єдності» та організації християнської інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".

Завершились збори створенням робочих груп, які будуть працювати над структурою, методологією і програмами майбутнього Катехитичного інституту та підбиттям підсумків.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Новини

16:35
Менш як за три хвилини менi вдалося зареєструватися на прийом до лiкаря. Але не на сайтi
11:17
Гектари землі в елітних районах України, готелі та ресторани, подарунки та безплатні квартири і... слово "Україна" з маленької літери

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"