УГКЦ передано один з головних парків Львова

20.02.2017 09:36
УГКЦ передано один з головних парків Львова

На сесiї Львiвської мiськради затвердили детальний план територiї Святоюрської гори.

Цей план розглядали пiд час громадських слухань, у нього вносили змiни, враховуючи зауваження, i, врештi, депутати затвердили документ. Кажуть, такий план потрiбний для врегулювання всiх земельних питань.

"Депутати затвердили детальний план територiї Святоюрської гори, -- пояснює Експресу Юлiан Чаплiнський, головний архiтектор Львова. -- Це документацiя технiчного характеру, яка обгрунтовує детальне зонування згаданої територiї. Зокрема, визначає, що сквер на Святоюрськiй горi -- зона рекреацiї. Зрештою, вся ця територiя -- землi iсторико-архiтектурного призначення. Тобто тут не може бути жодного будiвництва. Це паркова зона, в якiй можна спорудити хiба що дитячий майданчик".

Завдяки ухвалi детального плану територiї Святоюрської гори землi зможуть передати Церквi. До слова, Кабмiн своїм розпорядженням видiлив 20 мiльйонiв гривень на реконструкцiю собору святого Юра, який разом з ансамблем iсторичного центру Львова належить до Свiтової спадщини ЮНЕСКО.

Богданна МАРТИНИК

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"