Тарас Чубай: для вiдкритих, квиткових концертiв, настали справдi сутужнi часи

03.01.2015 09:23
Плач Єремії
Чверть столiття тому на свiт з'явився один з найпопулярнiших сьогоднi українських гуртiв -- "Плач Єремiї"

Останнiм часом хлопцi, крiм Тараса Чубая, нечасто радують публiку виступами. Та зараз iз завзяттям взялись за справу: проводять щоденнi репетицiї, встигли дати два невеликi концерти. Однак апогеєм має стати виступ у львiвськiй Оперi 19 сiчня.

-- "Плач Єремiї" народився у Львовi приблизно у цей час 25 рокiв тому. Це наше рiдне мiсто. Тому з нього i починаємо святкування ювiлею. Пiсля того мають бути й iншi, -- розповiдає Тарас Чубай, лiдер гурту.

-- Як "Плачам" вдається виживати сьогоднi?

-- Як i всiм -- нелегко. Так званi корпоративи (назвав би їх iнакше: закритi концерти) -- це наш основний заробiток, як, мабуть, i для усiх. А от для вiдкритих, квиткових концертiв, настали справдi сутужнi часи.

-- Чи можна буде почути на концертi "Плачу Єремiї", припустiмо, "Коли до губ твоїх...", "Вона", "Ти втретє цього лiта зацвiтеш"?

-- Звичайно, на концертi будуть нашi найвiдомiшi пiснi. Стараємось збалансувати програму i давнiшими, i новiшими композицiями. Скажiмо, аранжування опрацьовуємо, бо деякi пiснi були записанi в юначi роки i нинi ми самi бачимо їх дещо iнакшими. Крiм того, я написав музику на вiрша Андруховича. Не буду вiдкривати таємницi, що це за вiрш, який жанр пiснi, але скажу, що авторовi слiв вона сподобалась. Можливо, виконаю її на ювiлейному концертi.

-- У якому складi постане "Плач Єремiї" у Львовi?

-- Ми хочемо залучити гостей i колишнiх учасникiв гурту, якi пройшли через "Плач Єремiї". А хто буде -- побачите на концертi.

Тарас ВАРХОЛЯК

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"