"Карпати" звернулись до ФІФА через свого втікача -- одноклубника Мілевського

 ◦ Спорт
22.09.2013 17:46
Семір Штіліч

19.08.2013р. на офіційному сайті ФК «Газінтерспор» з’явилась інформація про те, що боснійський півзахисник «Карпат» Семір Штіліч здійснив трансфер до цього клубу. Цього ж дня ФК «Карпати» був повідомлений про розірвання контракту футболіста з львівським клубом в односторонньому порядку.

ФК «Карпати» констатує, що Семір Штіліч розірвав контракт, дія якого розрахована до 30.06.2016 р., безпідставно та трактує дії футболіста як грубе порушення вимог статутних і регламентних документів сфери футбольного регулювання, умов укладеного контракту.

Наголосимо також, що ФК «Карпати» у листі до турецького клубу від 23.08.2013 року повідомляв, що не виключає можливості врегулювати питання переходу футболіста у цивілізований спосіб (шляхом укладення трансферного контракту), однак ФК «Газіантепспор» цим правом не скористався.

Таким чином, як уточнює Інформаційний центр ФК "Карпати", з метою захисту своїх економічних інтересів, а також застосування до футболіста та клубу «Газіантепспор» (за підбурення до розірвання контракту) фінансових та спортивних санкцій , ФК «Карпати» ініціював розгляд питання у Палаті з вирішення спорів ФІФА і, зокрема, вимагатиме:

1. Визнати, що контракт від 23.07.2012р. розірваний Семіром Штілічем з 19.08.2013р. в односторонньому порядку без обґрунтованої причини впродовж захищеного періоду.

2. Зобов’язати футболіста солідарно з його новим клубом (ФК «Газіантепспор», Туреччина) сплатити ФК «Карпати» компенсацію за розірвання контракту від 23.07.2012р. в сумі 5 000 000 (п’ять мільйонів) EUR.

3. Забезпечити застосування до футболіста та до ФК «Газіантепспор» (Туреччина) спортивних санкцій передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 17 FIFA RSTP відповідно (обмеження виступів Футболіста в офіційних матчах; заборона ФК «Газіантепспор» реєструвати нових гравців впродовж двох реєстраційних періодів).

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"