◦ Спорт
26.10.2013 21:10
Металіст-Карпати

У 14 турі прем'єр-ліги "Карпати" поступились на виїзді харківському "Металісту".

На 20-ій хвилині львів'яни поступались з рахунком 0:2. Обидва голи забивали харківські аргентинці Гомес та Соса.

До кінця гри обидві команди мали шанси на те, щоб забити голи, проте вдалось це лише львів'янам. На 72 хвилині чудовий гол здалеку провів хорватський "карпатівець" Младен Мартуловіч.

Той же Бартуловіч став ще й антигероєм львівської команди. За дев'ять хвилин після забитого голу Младен отримав вилучення за другу жовту картку.

Після цього матчу "Металіст" продовжує утримувати лідерство в чемпіонаті, а "Карпати" займають 10-у позицію в таблиці з 16 команд.

Наступний матч львів'яни проведуть проти того ж "Металіста" у середу на стадіоні "Україна" в межах Кубка України з футболу.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення