"Металіст" продемонстрував свій клас над безгольовими "Карпатами"

◦ Спорт
30.10.2013 22:24
Карпати - Металіст

Харківський "Металіст" обіграв у Львові у 1/8 розіграшу Кубка України "Карпати" з рахунком 0:2.

Для цього слобожанам навіть не знадобились власні вболівальники -- офіційний фан-клуб до Львова не вирушав. Натомість львівські футбольні фанати чудово підготувались до гри -- величезна торсида напередодні гри пройшла центром міста. Проте переможний настрій вболівальників футболістам чомусь не передався.

З перших хвилин гри "зелено-білі" кинулись в атаку, але Гладкому, який інколи таки забиває, цього разу вже звично забракло точності.

А ось Гомес після чудової й дуже швидкої комбінації одразу забив гол та ще й точнісінько у "дев'ятку" воріт Ільющенкова.

На гольову відповідь "Карпати" не спромоглись, зате вдруге у першому таймі пропустили -- після помилки молодого голкіпера Ільющенкова голом відзначився вже Моледо.

У другій половині зустрічі "Карпати" з перших хвилин спробували відігратись і пішли на штурм воріт "Металіста". Проте відносним "трофеєм" можна назвати лише потрапляння у перекладину й два небезпечні удари Пашаєва, яких парирував воротар харків'ян Горяїнов.

Наприкінці зустрічі, на 90-ій хвилині, вилучення заробив "карпатівець" Страшкевич.

Відтак, "Карпати" вилітають з розіграшу Кубка України, до якого особливо готувались, і продовжують виступи лише у чемпіонаті.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення