Львівські "кажани" добряче "покусали" "Вінницю"

◦ Спорт
31.10.2016 19:47

За підсумками першого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, львівські «кажани» двічі обіграли у домашніх матчах ВК «Вінницю».

21 жовтня: «Барком-Кажани» - ВК «Вінниця» зіграли- 3:0 (25:13, 25:19, 25:17). Дві великі різниці – так можна в трьох словах розповісти про матчі «Баркому» та «Вінниці» в першому турі. Хоча і рахунок матчів був однаковим, зміст – зовсім різним. Якщо в першому матчі львів’яни просто знищили суперника своєю подачею, то в другому глядачі побачили цікаве суперництво, повідомляє управління фізичної культури і спорту ОДА.

«Кажани» потужно розпочали – 6:2, 11:6. 16:7. Далі ейси від Олександра Гладенка та ще кілька блоків. 20:8. А завершив партію Володимир Тевкун – 25:13. Запорука успіху – подача та організований блок. У другій партії вінницькі волейболісти заграли більш надійно, і незабаром, теж за рахунок подачі (ейс Передрія) та блоку (Горбенко), тимчасово захопили ініціативу – 11:8. Прийшлося Угісу Крастіньшу взяти тайм-аут. І це подіяло. Задіяв львівський блок. 14:13. У підсумку 25:19. В третій партії «кажани» створили супернику проблеми на прийомі – 4:1, 7:2. Підопічні Олександра Бондаренка скоротили відставання – 12:10. І знов тайм-аут «кажанів». І знов кінцівка за ними. 25:17.

22 жовтня: ВК «Барком-Кажани» - ВК «Вінниця» 3:0 (25:23, 25:21, 25:21). У другому матчі Олександр Бондаренко зробив заміни на позиціях зв’язуючого та діагонального: вийшли Поліщук та Скороход відповідно. Змінився і зміст гри – всі три партії проходили за однаковим сценарієм. Впритул до кінцівок суперники грали на рівних, але на вирішальних відрізках «кажани» краще діяли на «сітці». В першій партії два надпотужних постріли Володимира Тевкуна вивели «Барком» вперед 23:21. Далі помилився в нападі Кирило Передрій – 24:21. «Вінниця» скоротила відставання до мінімуму – 24:23, але в наступному розіграші було зафіксовано помилку саме на сітці – «чужий м’яч». 25:23.

Друга партія – 17:17, 18:18, 19:19. Блок-аут від Володимира Тевкуна, слідом два блокування від Олександра Гладенка – 25:21. В третій знову рівна боротьба – 19:19. Ейс Владислава Богатирьова – 21:19. Атаки Тевкуна та Капаєва – допомогла подача Гладенка. І вже 23:20. Підсумок – 25:21.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення