У яких класах школярі Львова вивчатимуть шахи

 ◦ Спорт
01.12.2016 16:23
У яких класах школярі Львова вивчатимуть шахи

Програму з розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2017-2020 прийняли на сесії ЛМР, з метою популяризації цього спорту.

Пріоритетом користуватимуться учні 1-4 класів.

Впродовж наступних трьох років планується залучення дітей шкільного віку до занять гри в шахи через діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах Львова шахових гуртків та проведення спільно з Львівською обласною федерацією шахів заходів «Шкільна ліга з шахів».

Програма охоплює всіх дітей шкільного віку з пріоритетом на залучення дітей 1-4 класів, інформує міськрада.

Вчитимуть гри у шахи як тренери Львівської обласної шахової федерації, так і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова та представники громадськості, які мають спортивні розряди або володіють навичками гри у шахи.

У кожному загальноосвітньому навчальному закладі міста буде передбачено приміщення для проведення занять шахових гуртків.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"