Грізний "Ураган" здався легким "дощиком" на фоні львівської "Енергії"

◦ Спорт
12.02.2017 17:03
Львів'яни пройшли до 1/4 Кубка України

Енергетичне дербі, центральний поєдинок 1/8 фіналу Кубка України “Енергія” - “Ураган” завершився впененою перемогою львів'ян з рахунком 7:1.

Після багатьох спроб на 11 хв. Федюк завершив влучним ударом чергову атаку “Енергії”. Обидві команди продовжували атакувати, проте більше гольових моментів виникало саме біля воріт “Урагану”. Біров рятував свою команду після ударів Михайла Грицини та Танського. Натомість Кіндратів небезпечно пробив по воротах Пітулі — поруч зі стійкою.

На 15 хв. рахунок став 2:0 — Микола Грицина замкнув передачу з кутового. Наприкінці першого тайму небезпечно пробивали по воротах “Урагану” Федюк та Микола Грицина, розповідає офіційний сайт Енергії.

На початку другого тайму івано-франківці пішли всіма силами вперед і отримали разючу контратаку у відповідь від “Енергії” — на 24 хв. відзначився Михайло Грицина.

“Ураган” продовжував атакувати вже з п'ятим польовим, але на останньому рубежі надійно діяв Пітуля. А львівські енергтики провели ще дві результативні контратаки: на 25 хв. відзначився Микола Грицина, на 26 хв. — Михайло Грицина.

На 27 хв. івано-франківцям вдалось відквитати один м'яч — відзначився Зварич. Львів'яни відповіли вже за хвилину — хет-рик оформив Михайло Грицина.

А на 29 хв. голкіпер львів'ян Пітуля, крім надійної гри у захисті, розписався у порожніх воротах “Урагану”.

Ще один момент, аби збільшити перевагу “Енергії”, мав Федюк, але після його удару гравці “Урагану” винесли м'яча з порожніх воріт.

Згодом Пітулю у воротах змінив Кардаш, а на останню хвилину матчу вийшов Войтович. Всі голкіпери “Енергії” діяли надійно і не дозволили “Урагану” більше відзначитись в цьому матчі.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 7:1 на користь “Енергії”, а за підсумком двох кубкових матчів — 8:3 на користь львівських енергетиків.

У чвертьфіналі “Енергія” зустрінеться з лідером регулярного чемпіонату — командою “ХІТ” (Київ).

Головний тренер “Енергії” Валерій Легчанов прокоментував переможну гру: "Найголовніше, що мені сподобався підхід команди до матчу. Протягом всього тижня ми цілеспрямовано готувались до суперника, вивчали їхні сильні і слабкі сторони. Задоволений реалізацією моментів — відсоток дуже високий. Пішла перевага, віра в перемогу зміцніла, і вже доводили матч за рахунком, так би мовити, “на класі”. Все одно без помилок не буває, ми їх будемо розбирати. Були помилки в першому таймі, особливо при стандартних положеннях. Хочу привітати вболівальників, дуже сподобалась їх підтримка, кількість глядачів на трибунах зростає з кожним матчем. Всіх з перемогою!".

11 лютого. Кубок України. 1/8 фіналу. Львів. Палац спорту “Галичина”

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 7:1

Голи: Федюк (11), Мик. Грицина (15, 25), Мих. Грицина (24, 26, 28), Пітуля (29) – Зварич (27)

Перший матч – 1:2

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення