Як працює пункт перевантаження львівського сміття

28.06.2016 11:51

Депутат-активіст із Львівської міськради Ігор Зінкевич розповів про учорашній вечірній візит на пункт перевантаження сміття поблизу колишнього ВРЕР (МРЕВ).

"Прибувши на місце події, я помітив чотири фури, підготовлений майданчик для перезавантаження сміття і хлопців, які мили хімією колеса машини-сміттєвоза. Хлопці розвантажували сміття із шести машин-сміттєвозів Залізничного району і трактором завантажували на фури, які потім їдуть на полігон сміттєзвалища. Всі необхідні документи на це в них є і дозвіл із Залізничної адміністрації на перевантаження на цій ділянці -- також.

Земельну ділянку, на якій все це відбувається, після цієї роботи очистять від залишків сміття. Перезавантаження має тривати доти, доки все до останнього не буде завантажено на фури. Сміттєвози безперервно їздять збирати сміття у Залізничному районі. Сподіваюся, що в цьому району не буде проблем з переповненими баками.

Роботи з перезавантаження організували хлопці із компанії AVE. Вони і відповідають за чистоту ділянку. Розміри ділянки: 20 х 30 м. На ній також змонтована платформа для завантаження трактором. Побудова конструкції для перезавантаження та підготовка ділянки зокрема, за словами робітників, зайняла приблизно трьох годин", -- додав депутат Зінкевич.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

За кавою

Відомий дитячий пластичний хірург розкрив таємниці своєї рідкісної професії
Відома в Австрії українська оперна співачка дасть сольний концерт у рідному Львові
Дехто вважає Ляну Мицько "Рок-міс Львів" і навіть "Новою королевою Львова"